Nowoczesne szafki łazienkowe  www.sitimeble.pl

SZAFKI ŁAZIENKOWE

Szeroka oferta szafek łazienkowych. Każdy znajdzie tutaj coś do swojej nowoczesnej jak i klasycznej łazienki.

Oferujemy szafki w różnych rozmiarach i kolorach, szafki z szufladami posiadają prowadnice z cichym domykiem, natomiast  fronty słupków i szafek wiszących wyposażone zostały w zawiasy z hamulcem.

Do każdej szafki można dopasować odpowiednią umywalkę - w zależności od rodzaju, nakładana lub wpuszczaną.

W razie potrzeby klienta, możemy udostępnić opis techniczny każdej szafki oraz doradzić w wyborze.

ARUBA Agave 820 Szafka pod umywalkę 60 cm Szary połysk / Dąb Jackson
567,00 zł
(brutto)
Meble łazienkowe ARUBA AGAVE TYP - 820 Front: MDF Szary HG Wysoki Połysk Korpus: Dąb Jackson HickoryUchwyt: Frezowany, zintegrowany z frontem Wymiary: szerokość:  60 cm wysokość:  59 cm głębokość:  46 cm * Termin realizacji od 5 do 14 dni roboczych ___________________________________________________ Meble w paczkach z czytelną instrukcją przeznaczone do samodzielnego montażu. * Darmowa dostawa. * W cenę szafki nie została wliczona umywalka oraz bateria
ARUBA Agave 821 Szafka pod umywalkę 80 cm Szary połysk / Dąb Jackson
659,00 zł
(brutto)
Meble łazienkowe ARUBA AGAVE TYP - 821 Front: MDF Szary HG Wysoki Połysk Korpus: Dąb Jackson HickoryUchwyt: Frezowany, zintegrowany z frontem Wymiary: szerokość:  80 cm wysokość:  59 cm głębokość:  46 cm * Termin realizacji od 5 do 14 dni roboczych ___________________________________________________ Meble w paczkach z czytelną instrukcją przeznaczone do samodzielnego montażu. * Darmowa dostawa. * W cenę szafki nie została wliczona umywalka oraz bateria
ARUBA Agave 800 Szafka łazienkowa wysoka Szary połysk / Dąb Jackson
535,00 zł
(brutto)
Meble łazienkowe ARUBA Agave - TYP - 800 Front: MDF Szary HG Wysoki Połysk Korpus: Dąb Jackson HickoryUchwyt: Frezowany, zintegrowany z frontem Wymiary: szerokość:  35 cm wysokość:  170 cm głębokość:  32 cm * Termin realizacji od 5 do 14 dni roboczych ___________________________________________________ Meble w paczkach z czytelną instrukcją przeznaczone do samodzielnego montażu. * Darmowa dostawa.
ARUBA Agave 843 Szafka łazienkowa z lustrem 80 cm / Dąb Jackson Hickory
496,00 zł
(brutto)
Meble łazienkowe ARUBA AGAVE TYP - 843 Front: Lustro Korpus: Dąb Jackson HickoryUchwyt: Otwieranie za dolną krawędź Wymiary: szerokość:  80 cm wysokość:  75 cm głębokość:  16 cm * Termin realizacji od 5 do 14 dni roboczych ___________________________________________________ Meble w paczkach z czytelną instrukcją przeznaczone do samodzielnego montażu. * Darmowa dostawa.
ARUBA Agave 842 Szafka łazienkowa z lustrem 40 cm / Dąb Jackson Hickory
478,00 zł
(brutto)
Meble łazienkowe ARUBA AGAVE TYP - 842 Front: Lustro Korpus: Dąb Jackson HickoryUchwyt: Otwieranie za dolną krawędź Wymiary: szerokość:  40 cm wysokość:  75 cm głębokość:  16 cm * Termin realizacji od 5 do 14 dni roboczych ___________________________________________________ Meble w paczkach z czytelną instrukcją przeznaczone do samodzielnego montażu. * Darmowa dostawa.
ARUBA Agave 841 Szafka łazienkowa z lustrem 60 cm / Dąb Jackson Hickory
357,00 zł
(brutto)
Meble łazienkowe ARUBA AGAVE TYP - 841 Front: Lustro Korpus: Dąb Jackson HickoryUchwyt: Otwieranie za dolną krawędź Wymiary: szerokość:  60 cm wysokość:  75 cm głębokość:  16 cm * Termin realizacji od 5 do 14 dni roboczych ___________________________________________________ Meble w paczkach z czytelną instrukcją przeznaczone do samodzielnego montażu. * Darmowa dostawa.