Szafki łazienkowe z lustrem w ofercie sklepu SITIMEBLE.PL

SZAFKI Z LUSTREM

Szeroka oferta szafek łazienkowych z lustrem oraz luster.


Każdy znajdzie tutaj coś do swojej nowoczesnej jak i klasycznej łazienki. Oferujemy szafki w różnych rozmiarach i kolorach, szafki z szufladami posiadają prowadnice z cichym domykiem, natomiast  fronty słupków i szafek wiszących wyposażone zostały w zawiasy z hamulcem. Do każdej szafki można dopasować odpowiednią umywalkę - w zależności od rodzaju, nakładaną lub wpuszczaną. W razie potrzeby klienta, możemy udostępnić opis techniczny każdej szafki oraz doradzić w wyborze.

ARUBA 843 Szafka łazienkowa z lustrem 80 cm / Craft Złoty
581,00 zł
(brutto)
Meble łazienkowe ARUBA  Szafka łazienkowa z lustrem TYP - 843 Front: MDF Biały HG Wysoki Połysk Korpus: Craft Złoty Uchwyt: Frezowany, zintegrowany z frontem Zawiasy: Cichy domyk  Wymiary: szerokość:  80 cm wysokość:  75 cm głębokość:  16 cm ___________________________________________________ Meble w paczkach z czytelną instrukcją przeznaczone do samodzielnego montażu.
ARUBA 842 Szafka łazienkowa z lustrem 40 cm / Craft Złoty
306,00 zł
(brutto)
Meble łazienkowe ARUBA  TYP - 842 Front: MDF Biały HG Wysoki Połysk Korpus: Craft Złoty Uchwyt: Frezowany, zintegrowany z frontem Zawiasy: Cichy domyk  Wymiary: szerokość:  40 cm wysokość:  75 cm głębokość:  16 cm ___________________________________________________ Meble w paczkach z czytelną instrukcją przeznaczone do samodzielnego montażu.
LEONARDO WHITE 84-90-B-2D Szafka łazienkowa z Lustrem 90cm
350,00 zł
(brutto)
LEONARDO WHITE 84-90-B-2D Szafka łazienkowa z lustrem 90cm Kolory:  Korpus - BIAŁY  Fronty -  Płyta meblowa Biała / Lustro Uchwyt - Otwieranie podchwytem Wymiary (wys./szer. / gł.) - 65cm / 90cm / 16,8cm ___________________________________________________ Meble w paczkach z czytelną instrukcją przeznaczone do samodzielnego montażu. * Oświetlenie nie zostało wliczone w cenę szafki
MADERA GREY 803 Słupek wysoki z lustrem 1D- Szafka łazienkowa - 45cm COMAD
576,00 zł
(brutto)
MADERA GREY 803 Słupek wysoki z lustrem 1D Wysokość   170,0 Szerokość   45,0 Głębokość   30,3 Waga   35,7 Kolor   DĄB ARTISAN / GRAFIT Materiał   PŁYTA LAMINOWANA 16 MM / MDF 16 MM - PVC Nogi nie zostały wliczone w cenę. * Nogi do szafek, zamieszczone zostały w odrębnych ofertach z kolekcji Madera  ___________________________________________________ Meble w paczkach z czytelną instrukcją przeznaczone do samodzielnego montażu.