Kolekcja mebli łazienkowych SANTA FE DEEP BLUE w kolorze Granatowy Mat

KOLEKCJA SANTA FE DEEP BLUE

    SANTA FE DEEP BLUE to odważna kolekcja, na którą nie można spojrzeć obojętnie. Głęboki granat połączony z ryflowanymi frontami nadaje całości nietuzinkowego charakteru, dzięki czemu wygląd kolekcji sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom. Dopełnieniem kolekcji są złote uchwyty, doskonale wpisujące się w obecne trendy. Z pewnością ożywi każdą łazienkę oraz zachwyci swą elegancją.

    Luksusowy design i odważna kolorystyka - tak można opisać Santa Fe Deep Blue. Niebanalna estetyka nie ustępuje miejsca najwyższej precyzji wykonania i funkcjonalności mebli łazienkowych z tej serii.
    W skład kolekcji wchodzą szafki podumywalkowe, słupek wysoki, lustra, regał dolny oraz górny. Szeroka gama szafek czyni tą kolekcję jedną z najbardziej modułowych w naszej ofercie dzięki czemu wpasuję się do łazienek w niemalże wszystkich wymiarach.
    Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów do tej kolekcji dodajemy organizer do szuflady. Jest on funkcjonalny, nie tylko z powodu perfekcyjnego ukrycia wycięcia na syfon, ale daję również dodatkową przestrzeń użytkową w szufladzie.

kolekcja została zaprojektowana wyłącznie z myślą o umywalkach nablatowych.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz